Novinky

Jeseníky jako lázeňský kraj

Jak mnozí z vás ví, tak v Jeseníkách naleznete poměrně velké množství lázeňských zařízení. A pokud si chcete zpestřit váš program na Červenohorském sedle, tak se můžete vydat do Lipová-Lázně na zahájení lázeňské sezóny, kde bude 26. 5. 2018 probíhat nabitý program.

Aktivní jarní pobyt se super slevou!

Poznejte krásnou přírodu Jeseníků, vyrazte na pořádnou túru a dopřejte si zasloužený odpočinek ve wellness centru se saunami a whirlpoolem. Vše najednou najdete v našem balíčku Aktivní turistika, který můžete rezervovat do konce června se slevou 25 %. 

Relax v hotelovém wellness centru

Dopřejte si zasloužený odpočinek ve wellness centru hotelu Červenohorské sedlo. Najdete zde saunový svět s finskou, bylinkovou a parní saunou, whirlpool a relaxační zónu.

A co podniknout v Jeseníkách na jaře?

Zima se rozloučila a s ní skončil také provoz lyžařského areálu Červenohorské sedlo, nicméně i na jaře a v létě je v Jeseníkách o zábavu postaráno. Přijeďte prozkoumat krásy jesenické přírody, navštívit lázně v okolí nebo vyrazit na cyklo toulky náročnějším terénem. 

Nové webové stránky!

S potěšením spouštíme nové webové stránky Hotelu Červenohorské sedlo! Najdete zde všechny potřebné informace i snadnou online rezervaci ubytování, navíc se slevou 5 %.