MENU

Novinky

V sobotu 19.1.2019 se můžete od 8:30 do 16:00 těšit na testování české značky lyží Choc přímo ve skiareálu Červenohorské sedlo. 

Dorazíte k nám na lednovou lyžovačku a zároveň byste si chtěli užít trochu toho zaslouženého odpočinku a hýčkání? Připravili jsme si pro vás speciální akci - wellness balíček, který obsahuje zábal a masáž pouze za 600 Kč.

Rezervaci termínů můžete provést na tel. +420 724 363 234 nebo na emailu rezervace@hotelchs.cz.

Na zimu jsme pro Vás připravili nový nápojový a jídelní lístek v restauraci a nápojový lístek pro lobby bar. Nahlédněte.

Vážení hosté, děkujeme vám za vaše pobyty, návštěvy i vaši přízeň v roce 2018. Přejeme vám krásné Vánoce a mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce! Budeme se těšit v roce 2019 opět na viděnou, pohodové svátky přeje celý tým Hotelu Červenohorské sedlo. 

Vyberte si z široké nabídky pobytových balíčků na jaro až podzim 2019. Připravili jsme si pro vás tématické pobyty pro zamilované páry, seniory, rodiny, nebo sportovce, kteří se chtějí vydat prozkoumat okolní krásy jesenické přírody. 

Potěšte své blízké dárkovým poukazem na pobyt v hotelu Červenohorské sedlo. Vyberte si z nabídky pobytových balíčků nebo si sestavte pobyt ze služeb dle vlastní představy. 

První lyžařský den ve Skiareálu Červenohorské sedlo nás čeká již tuto sobotu 15.12.! Přijeďte si užít zasněžené kopce. 

Aktuálně na Sedle panují příznivé podmínky, takže ve Skiareálu Červenohorské sedlo mohou zasněžovat i přes den a tak máme nakročeno k prvnímu lyžování této sezóny již příští víkend. 

Všichni hosté ubytovaní v Hotelu Červenohorské sedlo mají možnost využít slevy na skipasy do Skiareálu ČHS ve výši 10 až 20 % podle zvoleného termínu pobytu. 

Přijeďte si užít SVÁTEČNÍ RELAX na Červenohorské sedlo. Načerpáte nové síly po Štědrém večeru v hotelovém wellness a těšit se můžete i na báječnou lyžovačku. 

Podívejte se, co nového nás čeká ve Ski areálu Červenohorské sedlo pro letošní zimní sezónu 2018/2019.

Využijte nabídky zvýhodněných wellness balíčků pro veřejnost a přijeďte si odpočinout do oázy klidu a pohody Hotelu Červenohorské sedlo. Užijte si saunový svět a whirlpool jako naši hoteloví hosté.

Dnes jsme obdrželi krásnou recenzi od SLEZSKÉHO KLUBU STOMIKŮ Z OSTRAVY a musíme se pochlubit.

Pro nadcházející zimní sezónu jsme pro vás na recepci hotelu připravili novinku: půjčovnu skialpového vybavení! Přijeďte si vyzkoušet kopce na Červenohorském sedle trochu jinak než na sjezdovkách. 

Vyberte si z nabídky zimních pobytových balíčků a přijeďte si užít zimu na Červenohorském sedle na plno! Kromě klasických lyžařských pobytů nebo kombinovaných ski & wellness balíčků můžete vyzkoušet i novinku sezóny 2019 - zážitkový pobyt s jízdou rolbou. 

Vyzkoušejte aktivity v Areálu Kareš a využijte slevu 20 % pro ubytované hosty hotelu Červenohorské sedlo. Bajkery jistě nadchne bikepark, který nabízí 4 neobyčejné a zábavné trasy. Pro děti i dospělé stojí za vyzkoušení také horské minikáry na dráze o délce 500 m. Dále jsou v areálu bungee trampolíny nebo sportovní hřiště. 

Nově jsme si pro naše nejmenší hosty přichystali dětské hřiště. Děti se mohou těšit na skluzavku, houpačky nebo trampolínu, nudit se tak rozhodně nebudou a zároveň si užijí čerstvý vzduch Jeseníků!

Víte, že pokud si přes naše webové stránky, e-mail či telefon vytvoříte rezervaci, můžete online vyplnit svoje údaje a ušetřit tak čas při příchodu na hotel. Rezervaci můžete spravovat v sekci rezervace nebo vyčkat na e-mail, který Vám dorazí 2 dny před Vašim začátkem ubytování. V e-mailu se nachází formulář, který vyplníte z pohodlí domova. Vyplnit můžete své údaje a údaje všech hostů.

Přímo na recepci hotelu Červenohorské sedlo si můžete zapůjčit Nordic Walking hole a vyrazit do okolních kopců s oporou. Cena půjčovného je symbolických 50 Kč na den, tak neváhejte prozkoumat krásy jesenické přírody. 

Jeseníky nabízí nespočet cyklistických stezek a možností na výlety na kole, zároveň však kopcovitým terénem umí potrápit mnohdy i zkušené a trénované cyklisty. Máme pro Vás tip, jak na jesenické kopce vyzrát ;)

Půjčte si elektrokolo a prozkoumejte okolí Červenohorského sedla s malou výpomocí :) Pro naše ubytované hosty máme navíc 5% slevu z ceny půjčovného a ani nemusíte platit zálohu! Využijte půjčovny elektrokol přímo v hotelu Červenohorské sedlo.

Dá to sice námahu, ale ten výhled stojí za to. Nyní máme na Červenohorském sedle nejlepší dobu na výšlap do okolních kopců. Všechny vrcholy už se totiž krásně zelenají a je tak úžasný výhled do okolní krajiny. 

Dopřejte si zasloužený odpočinek ve wellness centru hotelu Červenohorské sedlo. Najdete zde saunový svět s finskou, bylinkovou a parní saunou, whirlpool a relaxační zónu.

S potěšením spouštíme nové webové stránky Hotelu Červenohorské sedlo! Najdete zde všechny potřebné informace i snadnou online rezervaci ubytování, navíc se slevou 5 %. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..