Novinky

Silvestr na Sedle - poslední volné pokoje!

Přijeďte si užít Silvestr do Jeseníků na Červenohorské sedlo, ale pospěšte si s rezervací, zbývá již posledních pár volných pokojů!

Kachní hody 26.9. - 30.9. 2018

K podzimu neodmyslitelně patří kachna se zelím a knedlíkem. Ani na Červenohorském sedle o tento tradiční pokrm nepřijdete. Od 26.9. do 30.9. se můžete těšit na KACHNÍ HODY v naší hotelové restauraci. 

Zvýhodněné balíčky na zimu 2019 již v prodeji!

Vyberte si z nabídky zimních pobytových balíčků a přijeďte si užít zimu na Červenohorském sedle na plno! Kromě klasických lyžařských pobytů nebo kombinovaných ski & wellness balíčků můžete vyzkoušet i novinku sezóny 2019 - zážitkový pobyt s jízdou rolbou. 

Nový pobytový balíček za super akční cenu!

Přijeďte si užít podzim plný barev do Jeseníků v kombinaci s příjemným wellness hýčkáním v Hotelu Červenohorské sedlo. Připravili jsme pro Vás speciální balíček nabitý službami pro dokonalý odpočinek a navíc za super cenu se slevou až 33 %. 

Horské minikáry, bikepark a další aktivity se slevou 20 %

Vyzkoušejte aktivity v Areálu Kareš a využijte slevu 20 % pro ubytované hosty hotelu Červenohorské sedlo. Bajkery jistě nadchne bikepark, který nabízí 4 neobyčejné a zábavné trasy. Pro děti i dospělé stojí za vyzkoušení také horské minikáry na dráze o délce 500 m. Dále jsou v areálu bungee trampolíny nebo sportovní hřiště. 

Nově otevřené dětské hřiště

Nově jsme si pro naše nejmenší hosty přichystali dětské hřiště. Děti se mohou těšit na skluzavku, houpačky nebo trampolínu, nudit se tak rozhodně nebudou a zároveň si užijí čerstvý vzduch Jeseníků!

Možnost online check-inu z pohodlí domova!

Víte, že pokud si přes naše webové stránky, e-mail či telefon vytvoříte rezervaci, můžete online vyplnit svoje údaje a ušetřit tak čas při příchodu na hotel. Rezervaci můžete spravovat v sekci rezervace nebo vyčkat na e-mail, který Vám dorazí 2 dny před Vašim začátkem ubytování. V e-mailu se nachází formulář, který vyplníte z pohodlí domova. Vyplnit můžete své údaje a údaje všech hostů.

Nordic Walking hole rádi zapůjčíme!

Přímo na recepci hotelu Červenohorské sedlo si můžete zapůjčit Nordic Walking hole a vyrazit do okolních kopců s oporou. Cena půjčovného je symbolických 50 Kč na den, tak neváhejte prozkoumat krásy jesenické přírody. 

Zmrzlina v létě nesmí chybět!

Jasná věc! Léto se bez zmrzliny neobejde. Přijeďte si dát na Červenohorské sedlo svou porci zmrzliny a schladit se v horkých letních dnech. Máme pro vás připraven nově otevřený stánek Algida s kopečkovou zmrzlinou

Aktivní turistika - prodloužena platnost!

Poznejte krásnou přírodu Jeseníků, vyrazte na pořádnou túru a dopřejte si zasloužený odpočinek ve wellness centru se saunami a whirlpoolem. Vše najednou najdete v našem balíčku Aktivní turistika, který nyní můžete rezervovat až do 14.12.2018. 

Zapůjčení elektrokol přímo na recepci hotelu

Jeseníky nabízí nespočet cyklistických stezek a možností na výlety na kole, zároveň však kopcovitým terénem umí potrápit mnohdy i zkušené a trénované cyklisty. Máme pro Vás tip, jak na jesenické kopce vyzrát ;)

Půjčte si elektrokolo a prozkoumejte okolí Červenohorského sedla s malou výpomocí :) Pro naše ubytované hosty máme navíc 5% slevu z ceny půjčovného a ani nemusíte platit zálohu! Využijte půjčovny elektrokol přímo v hotelu Červenohorské sedlo.

Letní pobyty za hubičku v prodeji!

Připravili jsme pro vás nové pobytové balíčky na celé léto. Pohodové pobyty s polopenzí, relaxem ve wellness či neomezeným vstupem do bazénu máme za speciální akční ceny. 

Komu se nelení, tomu se zelení

Dá to sice námahu, ale ten výhled stojí za to. Nyní máme na Červenohorském sedle nejlepší dobu na výšlap do okolních kopců. Všechny vrcholy už se totiž krásně zelenají a je tak úžasný výhled do okolní krajiny. 

Relax v hotelovém wellness centru

Dopřejte si zasloužený odpočinek ve wellness centru hotelu Červenohorské sedlo. Najdete zde saunový svět s finskou, bylinkovou a parní saunou, whirlpool a relaxační zónu.

A co podniknout v Jeseníkách v létě?

Zima se rozloučila a s ní skončil také provoz lyžařského areálu Červenohorské sedlo, nicméně i na jaře a v létě je v Jeseníkách o zábavu postaráno. Přijeďte prozkoumat krásy jesenické přírody, navštívit lázně v okolí nebo vyrazit na cyklo toulky náročnějším terénem. 

Nové webové stránky!

S potěšením spouštíme nové webové stránky Hotelu Červenohorské sedlo! Najdete zde všechny potřebné informace i snadnou online rezervaci ubytování, navíc se slevou 5 %. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..