Novinky

Možnost online check-inu z pohodlí domova!

Víte, že pokud si přes naše webové stránky, e-mail či telefon vytvoříte rezervaci, můžete online vyplnit svoje údaje a ušetřit tak čas při příchodu na hotel. Rezervaci můžete spravovat v sekci rezervace nebo vyčkat na e-mail, který Vám dorazí 2 dny před Vašim začátkem ubytování. V e-mailu se nachází formulář, který vyplníte z pohodlí domova. Vyplnit můžete své údaje a údaje všech hostů.

Jídelní lístek pro borůvkové hody na sedle!

V hotelu Červenohorské sedlo pro Vás připravujeme skvělé borůvkové hody. Kdy se na příval borůvek můžete těšit? Vše vypukne v pátek 10.8. a potrvá až do neděle 26.8.2018.

Nordic Walking hole rádi zapůjčíme!

Přímo na recepci hotelu Červenohorské sedlo si můžete zapůjčit Nordic Walking hole a vyrazit do okolních kopců s oporou. Cena půjčovného je symbolických 50 Kč na den, tak neváhejte prozkoumat krásy jesenické přírody. 

Ubytování i balíčky se slevou 20 %

Rezervujte si ubytování nebo si vyberte pobytový balíček se slevou 20 %! V termínu od 10.7. do 26.7.2018 pro vás máme na Červenohorském sedle super akční ceny. 

Zmrzlina v létě nesmí chybět!

Jasná věc! Léto se bez zmrzliny neobejde. Přijeďte si dát na Červenohorské sedlo svou porci zmrzliny a schladit se v horkých letních dnech. Máme pro vás připraven nově otevřený stánek Algida s kopečkovou zmrzlinou

Aktivní turistika - prodloužena platnost!

Poznejte krásnou přírodu Jeseníků, vyrazte na pořádnou túru a dopřejte si zasloužený odpočinek ve wellness centru se saunami a whirlpoolem. Vše najednou najdete v našem balíčku Aktivní turistika, který nyní můžete rezervovat až do 14.12.2018. 

Zapůjčení elektrokol přímo na recepci hotelu

Jeseníky nabízí nespočet cyklistických stezek a možností na výlety na kole, zároveň však kopcovitým terénem umí potrápit mnohdy i zkušené a trénované cyklisty. Máme pro Vás tip, jak na jesenické kopce vyzrát ;)

Půjčte si elektrokolo a prozkoumejte okolí Červenohorského sedla s malou výpomocí :) Pro naše ubytované hosty máme navíc 5% slevu z ceny půjčovného a ani nemusíte platit zálohu! Využijte půjčovny elektrokol přímo v hotelu Červenohorské sedlo.

Letní pobyty za hubičku v prodeji!

Připravili jsme pro vás nové pobytové balíčky na celé léto. Pohodové pobyty s polopenzí, relaxem ve wellness či neomezeným vstupem do bazénu máme za speciální akční ceny. 

Komu se nelení, tomu se zelení

Dá to sice námahu, ale ten výhled stojí za to. Nyní máme na Červenohorském sedle nejlepší dobu na výšlap do okolních kopců. Všechny vrcholy už se totiž krásně zelenají a je tak úžasný výhled do okolní krajiny. 

Relax v hotelovém wellness centru

Dopřejte si zasloužený odpočinek ve wellness centru hotelu Červenohorské sedlo. Najdete zde saunový svět s finskou, bylinkovou a parní saunou, whirlpool a relaxační zónu.

A co podniknout v Jeseníkách v létě?

Zima se rozloučila a s ní skončil také provoz lyžařského areálu Červenohorské sedlo, nicméně i na jaře a v létě je v Jeseníkách o zábavu postaráno. Přijeďte prozkoumat krásy jesenické přírody, navštívit lázně v okolí nebo vyrazit na cyklo toulky náročnějším terénem. 

Nové webové stránky!

S potěšením spouštíme nové webové stránky Hotelu Červenohorské sedlo! Najdete zde všechny potřebné informace i snadnou online rezervaci ubytování, navíc se slevou 5 %. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..