Firemní a skupinové akce

Místo pro Vaši akci na Červenohorském sedle

AKCE V JESENÍKÁCH NA MÍRU VAŠÍM PŘÁNÍM

Hledáte vhodné místo pro akci s kompletním zázemím pro vaše zaměstnance, firemní partnery či přátele a rodinu? Jste na správném místě. Hotel Červenohorské sedlo nenabízí pouze komfortní ubytování, širokou nabídku kvalitních pokrmů, příjemné wellness centrum a bazén, ale i konferenční prostory, které přizpůsobíme vaším přáním.

 

 

FIREMNÍ AKCE JESENÍKY I SKUPINOVÉ AKCE

PROSTORY / TECHNIKA

VŠE DLE VAŠICH PŘEDSTAV

SALONEK

K dispozici je salonek o maximální kapacitě 60 osob, který slouží pro menší školení, meetingy, firemní snídaně či rodinné oslavy. Samozřejmostí je prostor na bohatý coffee break či promítací techniku. Veškeré vybavení je variabilní a prostor lze uspořádat dle vašich potřeb. Všechny akce pro vás vždy připravujeme na míru. Pokud se vám náš prostor líbí, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zašleme bližší informace jak o prostoru, tak o možnosti coffee breaku a techniky. 

 

RESTAURACE

Pro soukromé oslavy, firemní večírky a jiné neformální setkání si můžete pronajmout také prostory hotelové restaurace, které prošly nedávnou rekonstrukcí a nabízí tak příjemné prostředí pro vaši akci s kapacitou až 180 osob v divadelním uspořádání. Profesionální a milá obsluha, široká nabídka pokrmů i nápojů a vše potřebné technické vybavení patří mezi jasné atributy každé akce. Detaily jsou však na vás a vašich představách, stačí nás kontaktovat a my vám připravíme akci na míru.

 

PIZZERIA

Vedle hotelové restaurace jsou k pronájmu k dispozici prostory pizzerie, které poskytují místo až pro 80 osob. Prostory jsou tedy vhodné pro středně velké firemní akce a oslavy. Rádi vám připravíme coffee break, který k takové akci neodmyslitelně patří, a individuálním požadavkům rádi vyhovíme. Pokud si myslíte, že právě tyto prostory jsou vhodné pro vaši pořádanou akci, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

 

USPOŘÁDÁNÍ PROSTOR

DOPORUČENÉ POBYTY