Služby Červenohorské sedlo

Komfort po všech stranách

PRŠÍ? VYUŽIJTE ŠIROKOU NABÍDKU DOPLŇKOVÝCH SLUŽEB ČERVENOHORSKÉHO SEDLA

PRO NEJMENŠÍ

DĚTSKÝ KOUTEK

Přijeli jste do hotelu Červenohorské sedlo se svými malými ratolestmi? Pak doufáme, že vás potěší možnost využití dětského koutku, který se nachází ve 3. patře budovy A. V koutku děti najdou balónkové koupaliště se skluzavkou, plyšáky, knížky, různé druhy hraček a také televizi (USB s pohádkami jsou k zapůjčení na recepci). Dětský koutek je určen pro děti do 12 let.

Otevírací doba: 10:00 - 20:00

 

 

PRO MLÁDEŽ A DOSPĚLÉ

HERNA A POSILOVNA

Pro mládež a dospělé máme připravenou zábavu ve 3. poschodí v podobě stolního fotbálku (10 míčků/10,- Kč) a hokeje, dále jsou k dispozici elektrické šipky a kulečník (100,- Kč/hod.). Pokud budete mít po celém dni stále dostatek energie, můžete si ji vybít v posilovně, která se nachází v suterénu hotelu, kde jsou umístěny také dva pinpongové stoly (vybavení je k zapůjčení na recepci výměnou za zálohu 200,- Kč).

Otevírací doba: 10:00 - 20:00

 

 

PRO LYŽE A KOLA

ÚSCHOVNA LYŽÍ A ZAVAZADEL

V letních i zimních měsících můžete použít úschovnu. Pokud budete potřebovat uschovat lyže, k zapůjčení jsou skříňky se zámkem. Zámek dostanete na recepci a je zálohován 200,- Kč. K dispozici je také kolárna, veškeré informace o přístupu získáte na recepci. Úschovny jsou situovány v suterénu hotelové budovy.

Otevírací doba: 8:00 - 21:30

 

DALŠÍ SLUŽBY

DROBNÝ PRODEJ

Pokud jste přece jen zapomněli nějakou drobnost doma, hotelová recepce nabízí k prodeji základní hygienické potřeby, hry, pití a něco malého na svačinu.

Otevírací doba: 7:30 - 21:00

DOPORUČENÉ POBYTY