MENU

Firemní a skupinové akce

Místo pro vaši akci na Červenohorském sedle

AKCE V JESENÍKÁCH NA MÍRU VAŠÍM PŘÁNÍM

Hledáte vhodné místo pro akci s kompletním zázemím pro vaše zaměstnance, firemní partnery či přátele a rodinu? Jste na správném místě. Hotel Červenohorské sedlo nenabízí pouze komfortní ubytování, širokou nabídku kvalitních pokrmů, příjemné wellness centrum a bazén, ale i konferenční prostory, které přizpůsobíme vaším přáním.

 

RECENZE FIREM - KLUB STOMIKŮ RECENZE FIREM - PĚVECKÝ SBOR

 

FIREMNÍ AKCE I SKUPINOVÉ AKCE JESENÍKY

PROSTORY / TECHNIKA

VŠE DLE VAŠICH PŘEDSTAV

 

SALONEK

K dispozici je salonek o maximální kapacitě 60 osob, který slouží pro menší školení, meetingy, firemní snídaně či rodinné oslavy. Samozřejmostí je prostor na bohatý coffee break či promítací techniku. Veškeré vybavení je variabilní a prostor lze uspořádat dle vašich potřeb. Všechny akce pro vás vždy připravujeme na míru. Pokud se vám náš prostor líbí, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zašleme bližší informace jak o prostoru, tak o možnosti coffee breaku a techniky. 

 

KONFERENČNÍ SALONEK

Kapacita konferenčního salonku je 80 osob v případě divadelního uspořádání. V případě rozložení do U nebo třídy je kapacita 40-50 osob. V konferenčním salonku je k dispozici Wi-Fi připojení, flipchart a projektor. Ceny jsou orientační a závisí od počtu osob, sezóně a objednaných službách.

 

RESTAURACE

Pro soukromé oslavy, firemní večírky a jiné neformální setkání si můžete pronajmout také prostory hotelové restaurace, které prošly nedávnou rekonstrukcí a nabízí tak příjemné prostředí pro vaši akci s kapacitou až 180 osob v divadelním uspořádání. Profesionální a milá obsluha, široká nabídka pokrmů i nápojů a vše potřebné technické vybavení patří mezi jasné atributy každé akce. Detaily jsou však na vás a vašich představách, stačí nás kontaktovat a my vám připravíme akci na míru.

 

PIZZERIA

Vedle hotelové restaurace jsou k pronájmu k dispozici prostory pizzerie, které poskytují místo až pro 80 osob. Prostory jsou tedy vhodné pro středně velké firemní akce a oslavy. Rádi vám připravíme coffee break, který k takové akci neodmyslitelně patří, a individuálním požadavkům rádi vyhovíme. Pokud si myslíte, že právě tyto prostory jsou vhodné pro vaši pořádanou akci, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

 

USPOŘÁDÁNÍ PROSTOR

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..