MENU

Firemní a skupinové akce

Místo pro vaši akci na Červenohorském sedle

AKCE V JESENÍKÁCH NA MÍRU VAŠIM PŘÁNÍM

Hledáte vhodné místo pro akci s kompletním zázemím pro vaše zaměstnance, firemní partnery či přátele a rodinu? Jste na správném místě. Hotel Červenohorské sedlo nenabízí pouze komfortní ubytování, širokou nabídku kvalitních pokrmů, příjemné wellness centrum a bazén, ale i konferenční prostory, které přizpůsobíme vaším přáním.

 

  • Teambuildingy – uspořádejte pro svoje zaměstnance zážitkový pobyt na Červenohorském sedle. Nabízeme spoustu  relaxačních i akčních doplňkových služeb a s programem budeme rádi nápomocni.
  • Konference a školení – čeká vás přednáška pro větší skupinu posluchačů, kterým chcete během vaší prezentace dopřát dostatečný komfort? Pak jste na správném místě.
  • Workshopy – potřebujete reprezentativní prostor pro vaši vzdělávací akci šitý na míru vašim potřebám? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Oslavy – uspořádejte pro svoje drahé polovičky nebo děti oslavu, jak se patří.

RECENZE - KLUB STOMIKŮ RECENZE - PĚVECKÝ SBOR RECENZE - ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ

 

FIREMNÍ AKCE I SKUPINOVÉ AKCE JESENÍKY

PROSTORY / TECHNIKA

VŠE DLE VAŠICH PŘEDSTAV

 

Červenohorské sedlo disponuje několika konferenčními prostory, ze kterých můžete vybrat tu nejvhodnější pro vaši plánovanou akci. Prostory uspořádáme dle vašich představ a pomůžeme vám s přípravou akce od začátku až do konce. Samozřejmostí je také technické zázemí – k dispozici je vám dataprojektor, flipchart a Wi-Fi připojení.

VÍCE INFORMACÍ O KONFERENČNÍCH PROSTORECH

 

CATERINGOVÉ SLUŽBY ČERVENOHORSKÉHO SEDLA

COFFEE BREAKY / SERVÍROVANÁ MENU

NALADÍME VAŠE CHUŤOVÉ BUŇKY

 

Připravena je také naše kuchyně, která vám přichystá občerstvení podle vašich požadavků, nebo si můžete vybrat z předpřipravených variant coffee breaků či servírovaných menu. Navíc se můžete těšit na náš přátelský a milý kolektiv, který vám v případě potřeby bude při ruce po celou dobu vaší akce.

COFFEE BREAKY SERVÍROVANÁ MENU RAUTY

 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY PRO KAŽDOU AKCI

NABÍDKA AKTIVIT / V HOTELU I OKOLÍ

POMŮŽEME VÁM S ORGANIZACÍ 

 

Potřebujete zabavit účastníky své akce nebo hledáte vhodné teambuildingové aktivity pro svůj kolektiv? Rádi pro vás zajistíme doplňkové služby, které přidají akci na Červenohorském sedle na výjimečnosti. Samozřejmostí je možnost využití hotelového bazénu či wellness centra. Mezi oblíbené sportovní aktivity se řadí cyklistické výlety, pro které vám můžeme zapůjčit až 30 elektrokol.

Speciální nabídka