MENU

Okolí Červenohorské sedlo

Aktivity pro každého

AKTIVNÍ DOVOLENÁ NA ČERVENOHORSKÉM SEDLE V ZIMĚ I V LÉTĚ

Červenohorské sedlo je nejlepším výchozím bodem pro zimní i letní aktivity v Hrubém Jeseníku. Dopravní dostupnost je velice dobrá, protože zde vede hlavní tah přes jesenický horský masiv. Na své si přijdou i motorkáři, kteří tu rádi využijí právě novou a širokou silnici s množstvím zatáček v krásné přírodě Jeseníků.

 

 

LÉTO V JESENÍKÁCH

LÉTO / PĚŠKY, NA KOLE ČI AUTEM

TOULKY JESENICKEM

V létě můžete vyrazit pěšky na krásné výlety po Hrubém Jeseníku. Tím vás provedou turistické trasy, které jsou značeny přímo od hotelu. Na své si přijdou i cyklisté, kteří ovšem musí překonat větší dávku převýšení, neboť terén není přímo pro začátečníky. V okolí se nachází spousta krásných a zajímavých míst, jako je Zámek Velké Losiny, Horské lázně Karlova Studánka či Lázně Jeseník, vodní elektrárna Dlouhé Stráně a mnoho dalšího.

 

LETNÍ AKTIVITY V JESENÍKÁCH

ZIMA V JESENÍKÁCH

ZIMA / LYŽE NEBO BĚŽKY

NA SJEZDOVKU PŘÍMO Z HOTELU

Objevte ideální místo pro zimní sporty díky nadmořské výšce přes 1 000 metrů. Přímo u hotelu Červenohorské sedlo můžete využít přilehlý skiareál, jehož sjezdovky se nacházejí na severním i jižním svahu. Pro lyžaře začátečníky jsou tu připraveni instruktoři z lyžařské školy. Každou zimu jsou také upravovány běžkařské tratě. Nejen v létě, ale i v zimě můžete obout pohorky a vydat se na túru po vyznačených stezkách, protože pohled na zasněžené vrcholky hor je nezapomenutelný.

 

ZIMNÍ AKTIVITY V JESENÍKÁCH

Speciální nabídka