MENU

Lyžařská a snowboardová škola

Snow Team Academy

KLUB S VÝUKOU LYŽOVÁNÍ PRO DĚTI DO 18 LET

Klub Snow Team Academy slouží pro všechny děti hotelových klientů ve věku od 3 do 18 let (výjimečně mladší). Děti zde najdou zábavu po celý den. Program vedou lektoři s pedagogickou praxí a akreditovaní instruktoři lyžování a snowboardingu. Aktivity probíhají zejména na sjezdovce či v dětské školičce. V mezičasech trávíme s dětmi pauzy v dětském koutku. Klub je otevřen 7 dní v týdnu, a to od prosince do konce dubna. Stačí si jen objednat Snow Team Academy balíček v poptávkovém formuláři nebo při rezervaci ubytování online.

www stránky: www.skichs.cz

KURZ LYŽOVÁNÍ A SKNOWBOARDINGU 2023 - VÍCE INFORMACÍ ZDE.

Ski School

 

NEKONEČNÉ ZIMNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

DEN V KLUBU SNOW TEAM ACADEMY

Každé ráno se společně potkáváme v 10:00 hod. provozovně lyžařské školy v čele hlavního parkoviště. Poté se hromadně odchází na outdoorový program v lyžařské škole, který je ve 2hodinovém bloku. Děti jsou rozděleni do výkonnostních skupin, aby byl výcvik co nejefektivnější. Ve 12 hod. se opět hromadně odebíráme do klubovny k převlečení a nachystání se na oběd, který je podáván v hotelové restauraci v odděleném salonku speciálně pro děti Snow Team Academy. Po obědě následuje hodina odpočinku v klubovně, kde si děti se svými vedoucími malují, stříhají, vytvářejí upomínkové předměty apod. Od 14 - 16 hod. je opět dvouhodinový blok v lyžařské škole. V 16:15 hodin si své děti opět můžete přebrat v provozovně lyžařské školy.

Rodiče se musí telefonicky zkontaktovat s lyžařskou školou na tel. čísle +420 608 111 237 minimálně týden před plánovaným příjezdem.

 

CENÍK

Snow Team Academy S výukou lyžování 1 dítě S výukou lyžování 2 děti
3 dny  5 950 Kč 8 100 Kč
4 dny 6 800 Kč  9 450 Kč
5 dní 7 250 Kč 10 100 Kč
6 dní 7 900 Kč 11 100 Kč

Cena obsahuje 4 hodiny výuky s instruktorem denně a hlídání 2 hodiny denně. Předání dítěte vždy v 10:00 hod. v provozovně lyžařské školy v čele hlavního parkoviště. Odevzdání dítěte po skončení programu Snow Team Academy v 16:15 hod., opět v provozovně lyžařské školy. Pokud není součástí vašeho pobytu oběd, bude oběd vašeho dítěte připsán na váš hotelový účet.

Do Snow Team Academy přijímáme děti od 3 let, výjimečně mladší. Ve skupině máme max. 10 dětí. Podmínkou pro vytvoření skupiny je minimální počet 3 dětí stejné úrovně. Pokud nebude tato podmínka splněna, budou děti v privátní výuce dle cen v ceníku ski školy v časech 10-12 a 14-16. 

Speciální nabídka