MENU

Prostory & Technické vybavení

Místa k pronájmu pro firemní akci

VYBERTE SI VHODNÉ PROSTORY PRO VAŠI FIREMNÍ AKCI

Hotel Červenohorské sedlo nabízí k pronájmu několik salonků pro vaše konference, školení či teambuildingy. Každý prostor má různé možnosti uspořádání, stačí si jen vybrat. Podívejte se na detailnější představení všech sálů a v případě dalších otázek nebo zájmu o rezervaci vybraného prostoru nás, prosím, kontaktujte prostřednictví kontaktního formuláře na konci této stránky.

 

 

Prostory pro firmy

SALONEK

K dispozici je salonek o maximální kapacitě 60 osob, který slouží pro menší školení, meetingy, firemní snídaně či rodinné oslavy. Samozřejmostí je prostor na bohatý coffee break či promítací techniku. Veškeré vybavení je variabilní a prostor lze uspořádat dle vašich potřeb. Všechny akce pro vás vždy připravujeme na míru. Pokud se vám náš prostor líbí, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zašleme bližší informace jak o prostoru, tak o možnosti coffee breaku a techniky. 

Uspořádání

Divadlo
60 osob

Škola
40 osob

Uspořádání do U
35 osob

Uspořádání do T
25 osob

 

KONFERENČNÍ SALONEK

Kapacita konferenčního salonku je 80 osob v případě divadelního uspořádání. V případě rozložení do U nebo třídy T je kapacita 30-40 osob. V konferenčním salonku je k dispozici Wi-Fi připojení, flipchart a projektor. Ceny pronájmu závisí na počtu osob, sezóně a objednaných službách. Rádi pro vás připravíme individuální nabídku. 

Uspořádání

Divadlo
80 osob

Škola
50 osob

Uspořádání do U
40 osob

Uspořádání do T
30 osob

 

RESTAURACE

Pro soukromé oslavy, firemní večírky a jiné neformální setkání si můžete pronajmout také prostory hotelové restaurace, které prošly nedávnou rekonstrukcí a nabízí tak příjemné prostředí pro vaši akci s kapacitou až 180 osob v divadelním uspořádání. Profesionální a milá obsluha, široká nabídka pokrmů i nápojů a vše potřebné technické vybavení patří mezi jasné atributy každé akce. Detaily jsou však na vás a vašich představách, stačí nás kontaktovat a my vám připravíme akci na míru.

Uspořádání

Divadlo
180 osob

Škola
100 osob

Uspořádání do U
90 osob

Uspořádání do T
70 osob

 

PIZZERIA

Vedle hotelové restaurace jsou k pronájmu k dispozici prostory pizzerie, které poskytují místo až pro 90 osob. Prostory jsou tedy vhodné pro středně velké firemní akce a oslavy. Rádi vám připravíme coffee break, který k takové akci neodmyslitelně patří, a individuálním požadavkům rádi vyhovíme. Pokud si myslíte, že právě tyto prostory jsou vhodné pro vaši pořádanou akci, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

Uspořádání

Divadlo
90 osob

Škola
60 osob

Uspořádání do U
50 osob

Uspořádání do T
45 osob

 

Objednávkový formulář pro firemní akce

 

Speciální nabídka