MENU

Ubytování Červenohorské sedlo, Jeseníky

Ubytování v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku.

ŠIROKÁ NABÍDKA SLUŽEB

Ať už jste v hotelu ubytovaní, nebo projíždíte kolem, můžete využít široké spektrum služeb, které hotel Červenohorské sedlo nabízí. K dispozici je nově zrekonstruovaná hotelová restaurace, vnitřní bazén, wellness centrum a zbrusu nový lobby bar. Výhodné pobytové balíčky pro páry, rodiny s dětmi nebo seniory můžete využít po celý rok.

 

 

UBYTOVÁNÍ ČERVENOHORSKÉ SEDLO

UBYTOVÁNÍ / PŘÍMO U SJEZDOVEK

IDEÁLNÍ DOVOLENÁ

Přijeďte do Jeseníků s rodinou, partnerem/partnerkou, nebo třeba větší partou přátel – v hotelu Červenohorské sedlo pro Vás najdeme vhodné ubytování. S kapacitou až 240 osob je ubytování v Jeseníkách přímo u skiareálu ideální také pro skupiny a školní zájezdy. K dispozici jsou dvou až pětilůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením ve 3 propojených budovách (výtah je pouze v budově A). Vybrat si můžete mezi nově zrekonstruovanými prostornými pokoji s moderním vybavením typu Superior, účelně zařízenými pokoji kategorie Standard a cenově výhodnými turistickými pokoji pro nenáročnou klientelu (objednávky na poptávku).

 

UBYTOVÁNÍ RŮZNÝCH KATEGORIÍ

 

GASTRONOMIE

RESTAURACE / BAR I PIZZERIE

VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

Hotelová restaurace s pizzerií nabízí hotová jídla i speciality z à la carte menu přímo od šéfkuchaře. Samozřejmostí jsou výborné dezerty a nabídka osvěžujících nápojů pro doplnění sil po celém dni na svahu. Každý den zde začíná bohatou bufetovou snídaní, zájemci si mohou přikoupit i polopenzi formou bufetového stolu. V případě nižší obsazenosti je polopenze realizována výběrem z menu.

 

GASTRONOMICKÝ ZÁŽITEK PRO KAŽDÉHO

 

WELLNESS CENTRUM

BAZÉN / SAUNOVÝ SVĚT

WELLNESS ČERVENOHORSKÉ SEDLO

Bazén v hotelu Červenohorské sedlo vybízí k aktivnímu odpočinku, zatímco nově otevřené wellness centrum slouží k ničím nerušené relaxaci. Jeho součástí je saunový svět, whirlpool a nechybí nabídka masáží od zkušených masérů.

 

HOTELOVÉ WELLNESS CENTRUM

 

VOLNÝ ČAS

DĚTSKÝ KOUTEK / POSILOVNA A HERNA

ZÁBAVA PRO KAŽDÉHO

Náš hotel v Jeseníkách myslí i na volnočasové aktivity za nepříznivého počasí, kdy můžete své ratolesti zabavit v plně vybaveném dětském koutku, pro starší děti i dospělé je k dispozici herna, kde je připraven kulečník, stolní hokej a šipky. Sportovce jistě potěší tělocvična s fitness stroji a ping pongem. Zajišťujeme také zapůjčení elektrokol, které můžeme připravit i pro vaši firemní akci až pro 30 osob. 

 

ŠIROKÁ NABÍDKA SLUŽEB

Speciální nabídka