MENU

Služby Červenohorské sedlo

Komfort po všech stranách

VYUŽIJTE ŠIROKOU NABÍDKU DOPLŇKOVÝCH SLUŽEB ČERVENOHORSKÉHO SEDLA

VEZMĚTE MAZLÍČKA S SEBOU

DOMÁCÍ MAZLÍČEK

Menší a střední plemena domácích mazlíčků jsou u nás vítána. Za každého mazlíčka se účtuje dodatečný poplatek 250 Kč/ noc. Přidejte si ho do rezervace v druhém kroku online formuláře nebo nám napište na rezervace@hotelchs.cz. Rezervace pobytu s domácím mazlíčkem musí být schválená recepcí hotelu.

Cena: 250 Kč / noc

 

Rezervace pobytu s domácím mazlíčkem musí být schválená recepcí hotelu.

Cena: 250 Kč / noc

 

PRO MILOVNÍKY CYKLISTIKY

ELEKTROKOLA K ZAPŮJČENÍ

Prozkoumejte nádherné prostředí Jeseníků ze sedla elektrického kola, na kterém vás místní kopce jen tak nezaskočí! V okolí Červenohorského sedla je velké množství cyklistických stezek, které vám jednoznačně doporučujeme vyzkoušet. Pro ubytované hosty (pouze v rámci pobytového balíčku) nabízíme slevu 5 % z ceny půjčovného a navíc nemusíte platit zálohu! Připraveny máme moderní a kvalitní elektrokola od osvědčené slovenské značky DEMA. Neváhejte využít půjčovnu elektrokol přímo v hotelu Červenohorské sedlo. 

Ceník půjčovného:

1 den ..... 990 Kč
2 dny ..... 1 790 Kč
Více dní dle dohody, možnost zapůjčit až 30 kol pro firemní akci

 

 
 

 

PRO SPRÁVNÉHO TURISTU

NORDIC WALKING HOLE

Vydejte se po turisticky značených stezkách objevit krásné okolí hotelu a využijte Nordic Walking hole, se kterými se vám půjde výrazně lépe. Ve spolupráci s firmou BIRKI Jeseník vám nabízíme zapůjčení holí, výborného pomocníka každého turisty, přímo na recepci hotelu.

Cena půjčovného: 50 Kč / den

 

ZA POŘÁDNÝM ADRENALINEM

PRONÁJEM SKIALPOVÉHO VYBAVENÍ

Nestačí vám upravované sjezdové tratě a hledáte na lyžích větší volnost a trochu adrenalinu? Potom musíte vyzkoušet skialpy, vyšlápnout si vlastní stopu neupravovaným terénem a vychutnat si požitek z jízdy hlubokým sněhem. V hotelu Červenohorské sedlo vám rádi poradíme a zapůjčit si vybavení můžete hned naproti v půjčovně. 

Cena půjčovného: 890 Kč / pár / den

 

 

PRO NEJMENŠÍ

DĚTSKÝ KOUTEK

Opravdu velká dětská hernička vznikla spojením dvou místností. Na děti čeká na míru připravena multifunkční prolézačka a malé posezení nejen pro rodiče. Nebude chybět interaktivní zábavní systém Knoocker, který nabízí několik různých her. Tahle zábavní tabule s projektorem propojuje fyzickou aktivitu a vyukové hry s virtuálními prvky.

Otevírací doba: 08:00 - 20:00

 

 

  

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

Chceme, aby si i naši nejmenší hosté užili trochu té jesenické přírody, čerstvého vzduchu a horského sluníčka. Proto jsme si pro Vaše ratolesti připravili dětské hřiště, kde se mohou těšit na skluzavku, houpačky nebo trampolínu. Dětské hřiště je určeno pro děti do 12 let. Od června 2020 je součástí hřiště také nová lezecká stěna. 

 

 

PRO MLÁDEŽ A DOSPĚLÉ

HERNA A POSILOVNA

Pro mládež a dospělé máme připravenou zábavu ve 3. poschodí v podobě stolního fotbálku (10 míčků/10,- Kč) a hokeje, dále jsou k dispozici elektrické šipky a kulečník (100,- Kč/hod.). Pokud budete mít po celém dni stále dostatek energie, můžete si ji vybít v posilovně, která se nachází v suterénu hotelu, kde jsou umístěny také dva pinpongové stoly (vybavení je k zapůjčení na recepci výměnou za zálohu 200,- Kč).

Otevírací doba: 10:00 - 20:00

 

 

PRO LYŽE A KOLA

ÚSCHOVNA LYŽÍ A ZAVAZADEL

V letních i zimních měsících můžete použít naši úschovnu. Pokud budete potřebovat uschovat lyže, k zapůjčení jsou skříňky se zámkem. Zámek dostanete na recepci a je zálohován 200,- Kč. K dispozici je také kolárna, veškeré informace o přístupu získáte na recepci. Úschovny jsou situovány v suterénu hotelové budovy.

Otevírací doba: 8:00 - 21:00

 

DALŠÍ SLUŽBY

DROBNÝ PRODEJ

Pokud jste přece jen zapomněli nějakou drobnost doma, hotelová recepce nabízí k prodeji základní hygienické potřeby, hry, pití a něco malého na svačinu.

Otevírací doba: 08:00 - 21:00

Speciální nabídka