MENU

Lyžařský areál Červenohorské sedlo

Skiareál přímo u hotelu

UŽIJTE SI CELÝ DEN NA SJEZDOVKÁCH JEN PÁR KROKŮ OD HOTELU

Skiareál Červenohorské sedlo jistě nadchne všechny milovníky zimních sportů. Díky své poloze v pohoří Jeseníků, ve vysoké nadmořské výšce nabízí výborné lyžařské podmínky po celou zimní sezónu. S ubytováním v hotelu Červenohorské sedlo budete mít na všechny sjezdovky blízko a navíc získáte slevu na skipasy.

 

 

SKIAREÁL ČERVENOHORSKÉ SEDLO

5 SJEZDOVEK / SLEVY NA SKIPASY

ČTYŘSEDAČKOVÁ LANOVÁ DRÁHA

Jedno z nejvýše položených lyžařských středisek v České republice je ideální volbou nejen pro rodiny s dětmi a začátečníky, ale na své si přijdou i zkušení lyžaři a snowboardisté. V areálu nechybí dětský park, lyžařská škola, půjčovna vybavení, ani snowpark s překážkami.

 

VÍCE INFORMACÍ O SKIAREÁLU

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY

POČASÍ / WEBKAMERA

PODMÍNKY NEJEN PRO LYŽAŘE

Prohlédněte si aktuální situaci na Červenohorském sedle, ať vyrazíte do hor se správnou výbavou. K dispozici máme nejen předpověď počasí, ale i online snímky z webkamery umístěné na hotelu.

 

VÍCE INFORMACÍ O AKTUÁLNÍCH PODMÍNKÁCH

LYŽAŘSKÁ A SNOWBOARDOVÁ ŠKOLA

DĚTSKÝ KLUB / SPECIÁLNÍ KURZY

SLUŽBY SKIAREÁLU ČHS

Lyžařská a snowboardová škola nabízí kromě klasické lyžařské výuky, také speciální kurzy závodního lyžování, freestylu, jízdy na splitboardu, nebo můžete vyrazit na skialpový výlet. Pro mladší návštěvníky je připraven klub Snow Team Academy s celodenním programem.

 

VÍCE INFORMACÍ O SLUŽBÁCH SKIAREÁLU

VÍCE INFORMACÍ O DĚTSKÉM KLUBU

Speciální nabídka