MENU

Wellness Červenohorské sedlo

Místo pro vaši relaxaci

RELAXUJTE V BAZÉNU NEBO V NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉM WELLNESS

Relaxovat je důležité, a proto jsme v našem hotelu Červenohorské sedlo vybudovali celé jedno podlaží, kde můžete odpočívat a načerpat nové síly. K dispozici je bazén, perličková lavice, sauny a whirlpool. Wellness centrum je otevřeno jak pro hotelové hosty, tak pro návštěvníky z okolí.

 

 

WELLNESS V JESENÍKÁCH

BAZÉN / MASÁŽNÍ CHRLIČE

TEPLOTA VODY 28°C

Po náročné pracovní cestě, dni stráveném na lyžích nebo po pěší túře si na Červenohorském sedle můžete užít chvíli klidu a uvolnění pro vaše namáhané svaly. K dispozici je vám bazén pro vyplavání nebo vyhřívané lehátko pro příjemný odpočinek. Tato část wellness zahrnuje i masážní chrliče a perličkovou lavici.

 

VÍCE INFORMACÍ O BAZÉNU

WELLNESS CENTRUM

SAUNOVÝ SVĚT / WHIRLPOOL

SPOLEČNĚ NEBO SOUKROMĚ

V prosinci 2017 jsme otevřeli novou wellness část, ve které si můžete dopřát jednu z mnoha výtečných masáží nebo se jen uvolnit v jedné ze tří saun. K zázemí wellness centra patří příjemná odpočívárna s lehátky, vědro pro osvěžení nebo whirlpool pro další relaxaci.

 

VÍCE INFORMACÍ O SAUNÁCH A WHIRLPOOLU

ODDYCH PRO TĚLO I DUŠI

MASÁŽE / OD HLAVY AŽ K PATĚ

PÉČE O VAŠE TĚLO

Vaše tělo si zaslouží uvolnění a relaxaci stejně jako vaše mysl. Svěřte se do rukou našich zkušených masérů a využijte jednu z dostupných masáží. Nechte hýčkat svůj obličej relaxační masáží nebo zvolte oblíbenou masáž lávovými kameny pro vaše záda. Nabídka je široká, vybere si jistě každý.

 

VÍCE INFORMACÍ O MASÁŽÍCH

Speciální nabídka