MENU

Restaurace Červenohorské sedlo

To nejlepší z Jeseníků

POTĚŠTE SVÉ CHUŤOVÉ BUŇKY V RESTAURACI ČERVENOHORSKÉHO SEDLA

RESTAURACE V JESENÍKÁCH

RESTAURACE

Jste na výletě a vaše trasa vede přes areál Červenohorské sedlo? Pak si udělejte zastávku v naší hotelové restauraci. Jako naši hoteloví hosté máte v ceně ubytování také snídani, která se podává formou bufetu od 7:30 do 9:30. Doobjednat je možné i večeří formou bufetu. V případě nízké obsazenosti si hotel vyhrazuje právo podávat servírované snídaně s výběrem z teplých i studených pokrmů a večeře formou výběru z menu. Pokud se rozhodnete strávit den v okolí Červenohorského sedla, máte možnost využít restauraci v obědovém čase. Vybírat můžete z denního menu nebo naší stálé nabídky, ve které naleznete i různé speciality. Naši kuchaři rádi uvaří také pro celiaky a diabetiky.

OTEVÍRACÍ DOBA: 7:30 - 22:00, vaříme do 21:00

SNÍDANĚ: Snídaně mají naši hoteloví hosté v ceně ubytování, která se podává formou bufetu od 7:30 do 9:30. V případě i nízké obsazenosti si hotel vyhrazuje právo podávat servírované snídaně s výběrem z teplých i studených pokrmů a večeře formou výběru z menu. Pro hosty, kteří nejsou ubytovaní v našem hotelu jsou snídaně za 160,- Kč / osoba.

Večeře: Večeře se v rámci polopenze podávají od 18:00 - 20:00 a jsou servírované formou bufetu, který zahrnuje výběr ze dvou polévek, tří hlavních jídel a několika příloh. Samozřejmostí jsou čerstvé salátové mísy i nabídka ovoce. Cena večeře je 290,- Kč za osobu a ceny strav dalších kategorií najdete v ceníku.

JÍDELNÍ LÍSTEK NÁPOJOVÝ LÍSTEK

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

.

Speciální nabídka