MENU

Restaurace Červenohorské sedlo

To nejlepší z Jeseníků

POTĚŠTE SVÉ CHUŤOVÉ BUŇKY V RESTAURACI ČERVENOHORSKÉHO SEDLA

RESTAURACE V JESENÍKÁCH

RESTAURACE / HOTELOVÍ HOSTÉ

Jako naši hoteloví hosté máte v ceně ubytování také snídani, která se podává formou bufetu od 7:30 do 9:30. Doobjednat je možné i polopenzi formou bufetu. V případě nízké obsazenosti si hotel vyhrazuje právo podávat servírované snídaně s výběrem z teplých i studených pokrmů a večeře formou výběru z menu. Pokud se rozhodnete strávit den v okolí Červenohorského sedla, máte možnost využít restauraci v obědovém čase. Vybírat můžete z denního menu nebo naší stálé nabídky, ve které naleznete i různé speciality. Naši kuchaři rádi uvaří také pro celiaky a diabetiky.

Otevírací doba: 7:30 - 22:00, vaříme do 21:00

POLOPENZE: Večeře v rámci polopenze jsou servírované formou bufetu, který zahrnuje výběr ze dvou polévek, tří hlavních jídel a několika příloh. Samozřejmostí jsou čerstvé salátové mísy i nabídka ovoce.

Cena polopenze: 220,- Kč / osoba

Čas podávání polopenze: 18:00 - 20:00

RESTAURACE / VÝLETNÍCI

Jste na výletě a vaše trasa vede přes areál Červenohorské sedlo? Pak si udělejte zastávku v naší hotelové restauraci. Celý den máme k dispozici nabídku ze stálého jídelního lístku a na oběd můžete vybírat z denního menu. V případě, že jste ubytovaní v okolí Červenohorského sedla a měli byste zájem o snídaně či polopenzi, je možné je dokoupit s objednávkou jeden den dopředu.

Otevírací doba: 7:30 - 22:00, vaříme do 21:00

Snídaně pro veřejnost: 130,- Kč / osoba

Večeře pro veřejnost: 220,- Kč / osoba

 

JÍDELNÍ LÍSTEK  NÁPOJOVÝ LÍSTEK