MENU

Pokoje Hotel Červenohorské sedlo

Dvoulůžkový pokoj Superior

Nově zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby s manželskou postelí. Pokoje je nekuřácký a disponuje moderní koupelnou se sprchovým koutem a oddělenou toaletou. Při příjezdu jsou připraveny na pokoji ručníky a základní toaletní potřeby zdarma. Na pokoji se dále nachází satelitní TV a internetové Wi-Fi připojení. Hosté mají k dispozici také parkování zdarma přímo u hotelu, své vybavení si mohou uložit v úschovně pro kola a lyže. 

Dvoulůžkový pokoj Standard s možností přistýlky

Účelně zařízený pokoj kategorie Standard s původním vybavením nabízí ubytování až pro 3 osoby. Hosté zde naleznou dvě spojená lůžka vedle sebe a rozkládací pohovku, v předsíni je k dispozici skříň s věšáky na vysušení oblečení. Nekuřácký pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a oddělenou toaletou. K vybavení patří dále TV, ručníky a hotelové mýdlo. Wi-Fi připojení k internetu mohou hosté využít bezplatně. Ke každému pokoji náleží vyhřívaná skříňka na lyžařské vybavení a možnost parkování zdarma.

Dvoulůžkový pokoj Superior s možností přistýlky

Zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj Superior nabízí ubytování až pro 3 dospělé osoby. V pokoji se nachází manželská postel a rozkládací přistýlka, která je komfortní jako plnohodnotné lůžko. Nekuřácký pokoj disponuje moderní koupelnou se sprchovým koutem a oddělenou toaletou. Samozřejmostí jsou ručníky a základní toaletní potřeby zdarma. Pokoj dále nabízí satelitní TV a internetové Wi-Fi připojení. Hosté mají k dispozici také parkování zdarma přímo u hotelu, své vybavení si mohou uložit v úschovně pro kola a lyže. 

Rodinný pokoj Standard pro 4 osoby

Prostorný rodinný pokoj kategorie Standard s původním vybavením se skládá z jedné nebo dvou místností, které ubytují dva hosty na dvou spojených postelích a dva na komfortních rozkládacích přistýlkách. K pokoji náleží koupelna se sprchou a toaletou, hosté mají k dispozici ručníky a hotelové mýdlo zdarma. K vybavení patří TV, skříň a věšáky. Rodiny s dětmi do 12 let mohou čerpat slevu 20 % z ceny ubytování a dalších služeb pro dítě. Wi-Fi připojení k internetu lze využít zdarma v celém hotelu. Kromě parkoviště je hostům k dispozici úschovna pro kola a lyžařské vybavení. 

Rodinný pokoj Superior pro 4 osoby

Moderně zrekonstruovaný rodinný pokoj Superior nabízí komfortní ubytování pro rodiny s dětmi a skupiny přátel. Disponuje jednou prostornou místností a předsíní. K dispozici jsou 2 pevná lůžka a 2 rozkládací přistýlky poskytující komfort plnohodnotné postele. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a oddělenou toaletou. Hosté mají k dispozici ručníky a toaletní potřeby, na pokoji nechybí satelitní TV a internetové Wi-Fi připojení. Hotelové parkoviště i úschovnu kol a lyžařského vybavení mohou hosté využít bezplatně. 

Rodinný pokoj Superior se 2 ložnicemi pro 4 osoby

Nově zrekonstruovaný rodinný pokoj Superior se 4 pevnými lůžky, 2 ložnicemi a předsíní je ideální volbou pro rodiny s dětmi či přátele. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (koupelna a toaleta jsou od sebe odděleny). Každý host má k dispozici ručník a toaletní potřeby, na pokoji nechybí satelitní TV a internetové Wi-Fi připojení. Zdarma je k dispozici hotelové parkoviště, úschovnu kol a lyžařského vybavení.

Rodinný pokoj Standard pro 5 osob

Rodinný pokoj Standard poskytuje ubytování až pro 5 dospělých osob. Disponuje starším nábytkem, přesto nabízí komfortní zázemí pro nabitý den na Červenohorském sedle. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Hosté mají k dispozici ručníky, hotelové mýdlo, v pokoji je TV a skříň s věšáky. Děti do 12 let mohou využít 20% slevu na ubytování a další služby. Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici v celém hotelu.

Rodinný pokoj Superior pro 5 osob

Nekuřácký rodinný pokoj Superior s kapacitou až pro 5 osob je vhodný především pro rodiny s dětmi. Skládá se dvou pokojů a předsíně a disponuje moderním vybavením. Pokoj nabízí vlastní sociální zařízení se sprchou a toaletou, satelitní TV, internetové Wi-Fi připojení, ručníky a toaletní potřeby. Každé dítě do 12 let má nárok na 20% slevu na ubytování a další služby hotelu Červenohorské sedlo. K dispozici je hotelové parkoviště, úschovna pro kola i vyhřívané skříňky na lyžařské vybavení. 

Rodinný pokoj Superior se 2 ložnicemi pro 5 osob

Nově zrekonstruovaný ​nekuřácký rodinný pokoj Superior s 5 pevnými lůžky je vhodný především pro rodiny s dětmi nebo pro skupinu přátel. Skládá se dvou pokojů a předsíně a disponuje moderním vybavením. Pokoj nabízí vlastní sociální zařízení se sprchou a toaletou, satelitní TV, internetové Wi-Fi připojení, ručníky a toaletní potřeby. Parkování na hotelovém parkovišti, úschovna kol a vyhřívané lyžařské skříňky mají hosté k dispozici zdarma.

Turistický pokoj v budově C pro 3 osoby

Turistický pokoj pro až 3 osoby se nachází v budově C, která je propojená chodbou s hlavní budovou. Jedná se o účelně zařízené pokoje vhodné pro nenáročné klienty, kteří hledají ekonomicky výhodné ubytování. Třílůžkové turistické pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Pro hosty hotelu je k dispozici bezplatné parkoviště, internetové Wi-Fi připojení i úschovna kol a lyžařského vybavení. Součástí ceny pobytu je i snídaně formou bufetu.

Turistický pokoj v budově C pro 4 osoby

Turistický pokoj s kapacitou až 4 osoby nabízí ekonomické ubytování pro méně náročné zákazníky. Pokoj se nachází v budově C, do které lze projít z hlavní budovy, kde jsou k dispozici skříňky na lyžařské vybavení a úschovna kol. Wi-fi připojení k internetu mohou hosté využít bezplatně. Na recepci je možné objednat polopenzi nebo wellness služby. Součástí ceny pobytu je i snídaně formou bufetu.

Turistický pokoj v budově C pro 5 osob

Až 5 osob se může ubytovat v turistickém pokoji v budově C, propojené s hlavní budovou chodbou. Účelně zařízený pokoj je ideální pro nenáročné zákazníky, kteří hledají ekonomické ubytování. Disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Hosté mohou využít bezplatně hotelové parkoviště, internetové Wi-Fi připojení i úschovnu pro kola a lyžařské vybavení. Součástí ceny pobytu je i snídaně formou bufetu.

Turistický pokoj v budově C pro 6 osob

Pro početnější skupiny přátel je vhodný turistický pokoj v budově C, který má kapacitu až 6 osob. Hosté zde naleznou základní vybavení, včetně vlastní koupelny se sprchou a toaletou. Součástí ceny pobytu je i snídaně formou bufetu. Snídaně jsou podávané v hlavní budově, která je však propojená s budovou C chodbou. Wi-fi připojení k internetu, stejně jako úschovnu kol a lyžařského vybavení či parkování mají hosté k dispozici bezplatně.