MENU

Pokoje Hotel Červenohorské sedlo

Dvoulůžkový pokoj Komfort

Zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby s manželskou postelí. Pokoj je nekuřácký a disponuje koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Při příjezdu jsou připraveny na pokoji ručníky a základní toaletní potřeby zdarma. Na pokoji se dále nachází satelitní TV a internetové Wi-Fi připojení a lze zde na objednávku umístit jednu dětskou postýlku. Hosté mají k dispozici také parkování zdarma přímo u hotelu, své vybavení si mohou uložit v úschovně pro kola a lyže.

Dvoulůžkový pokoj Standard s možností přistýlky

Zrekonstruovaný pokoj kategorie Standard nabízí ubytování až pro 3 osoby. Hosté zde naleznou dvě spojená lůžka vedle sebe a třetí lůžko pro 1 osobu. V předsíni je k dispozici skříň. Nekuřácký pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a oddělenou toaletou. K vybavení patří dále TV, ručníky a hotelová kosmetika. Wi-Fi připojení k internetu mohou hosté využít bezplatně. Ke každému pokoji náleží možnost parkování zdarma.

Dvoulůžkový pokoj Komfort s možností přistýlky

Zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj Komfort nabízí ubytování až pro 3 dospělé osoby. V pokoji se nachází manželská postel a rozkládací přistýlka, která je komfortní jako plnohodnotné lůžko. Nekuřácký pokoj disponuje koupelnou se sprchovým koutem a oddělenou toaletou. Samozřejmostí jsou ručníky a základní toaletní potřeby zdarma. Pokoj dále nabízí satelitní TV a internetové Wi-Fi připojení. Hosté mají k dispozici také parkování zdarma přímo u hotelu, své vybavení si mohou uložit v úschovně pro kola a lyže.

Rodinný pokoj pro 4 osoby

Zrekonstruovaný Rodinný pokoj nabízí komfortní ubytování pro rodiny s dětmi a skupiny přátel. Disponuje jednou prostornou místností a předsíní. K dispozici jsou 2 pevná lůžka a 2 rozkládací přistýlky poskytující komfort plnohodnotné postele. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a oddělenou toaletou. Hosté mají k dispozici ručníky a toaletní potřeby, na pokoji nechybí satelitní TV a internetové Wi-Fi připojení. Hotelové parkoviště i úschovnu kol a lyžařského vybavení mohou hosté využít bezplatně.

Rodinný pokoj se 2 ložnicemi pro 4 osoby

Zrekonstruovaný rodinný pokoj se 4 pevnými lůžky, 2 ložnicemi a předsíní je ideální volbou pro rodiny s dětmi či přátele. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (koupelna a toaleta jsou od sebe odděleny). Každý host má k dispozici ručník a toaletní potřeby, na pokoji nechybí satelitní TV a internetové Wi-Fi připojení. Zdarma je k dispozici hotelové parkoviště, úschovnu kol a lyžařského vybavení.

Rodinný pokoj se 2 ložnicemi pro 5 osob

Zrekonstruovaný ​nekuřácký rodinný pokoj s 5 pevnými lůžky je vhodný především pro rodiny s dětmi nebo pro skupinu přátel. Skládá se dvou pokojů a předsíně a disponuje moderním vybavením. Pokoj nabízí vlastní sociální zařízení se sprchou a toaletou, satelitní TV, internetové Wi-Fi připojení, ručníky a toaletní potřeby. Parkování na hotelovém parkovišti, úschovna kol a sušárnu mají hosté k dispozici zdarma.

Turistický pokoj v budově C pro 3 osoby

Turistický pokoj pro až 3 osoby se nachází v budově C, která je propojená chodbou s hlavní budovou. Jedná se o účelně zařízené pokoje vhodné pro nenáročné klienty, kteří hledají ekonomicky výhodné ubytování. Třílůžkové turistické pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Pro hosty hotelu je k dispozici bezplatné parkoviště, internetové Wi-Fi připojení i úschovna kol a lyžařského vybavení. Součástí ceny pobytu je i snídaně formou bufetu.

Turistický pokoj v budově C pro 4 osoby

Turistický pokoj s kapacitou až 4 osoby nabízí ekonomické ubytování pro méně náročné zákazníky. Pokoj se nachází v budově C, do které lze projít z hlavní budovy, kde jsou k dispozici skříňky na lyžařské vybavení a úschovna kol. Wi-fi připojení k internetu mohou hosté využít bezplatně. Na recepci je možné objednat polopenzi nebo wellness služby. Součástí ceny pobytu je i snídaně formou bufetu.

Turistický pokoj v budově C pro 5 osob

Až 5 osob se může ubytovat v turistickém pokoji v budově C, propojené s hlavní budovou chodbou. Účelně zařízený pokoj je ideální pro nenáročné zákazníky, kteří hledají ekonomické ubytování. Disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Hosté mohou využít bezplatně hotelové parkoviště, internetové Wi-Fi připojení i úschovnu pro kola a lyžařské vybavení. Součástí ceny pobytu je i snídaně formou bufetu.

Speciální nabídka