MENU

Dárkové poukazy Červenohorské sedlo

Snadno zakoupíte online během pár minut

UDĚLEJTE RADOST SVÝM BLÍZKÝM

DARUJTE ZÁŽITEK

POUKAZY NA VYBRANÝ POBYT

Obdarujte svou rodinu, své přátele nebo třeba sami sebe. Z pohodlí domova si můžete snadno zakoupit dárkový poukaz na pobyt v hotelu Červenohorské sedlo. Máte vybraný konkrétní pobytový balíček, kterým chcete potěšit své blízké? Využijte online objednávkový formulář, je to snadné. Stačí jen zvolit dárkový poukaz na pobyt, vybrat balíček a rozhodnout se o platnosti, ve které bude možné pobyt čerpat. Zvolit můžete i přesný termín pobytu, jestli už víte, kdy chce obdarovaný na pobyt zamířit.

POUKAZY NA HODNOTU

Obáváte se, že byste se nemuseli trefit do vkusu obdarovaného? Objednejte poukaz na vámi zvolenou hodnotu s platností 1 rok od zakoupení. Poukaz lze využít na jakékoli služby v našem hotelu. Budete mít dost času na rozmyšlenou, kdy a jak chcete pobyt čerpat. K zakoupení lze využít online objednávkový formulář.

Po objednání a zaplacení skrze online formulář, vám přijde dárkový poukaz obratem na Váš email. Můžete nám napsat také věnování, které na poukaz chcete uvést přímo v objednávce. Pokud máte speciální přání, neváhejte kontaktovat naši recepci na emailu rezervace@hotelchs.cz a připravíme vám dárkový poukaz přesně podle vašich představ.

 

Speciální nabídka