MENU

Skiareál Červenohorské sedlo

Slevy pro hotelové hosty

POHODOVÉ LYŽOVÁNÍ PRO RODINY S DĚTMI, Z HOTELU PŘÍMO NA SJEZDOVKU

Hotel Červenohorské sedlo*** je součástí vyhlášeného lyžařského střediska Skiareál ČHS. Lyžařský areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě. Je známou křižovatkou zimních, ale i letních turistických cest. Nadmořská výška Červenohorského sedla je 1.013 m n.m. Sjezdovky ve skiareálu mají nadmořskou výšku 862 až 1.164 m n.m. Tato poloha dává předpoklad pro kvalitní zimní sezónu od poloviny prosince do konce března.

 

Facebook

 

Skiareál Červenohorské sedlo provozuje čtyřsedačkovou lanovou dráhu dlouhou 1.050 m, s přepravní kapacitou 2.400 os./hod. a sedm vleků. Udržuje pět sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti o celkové délce cca 6.000 m, jež uspokojí nejen pokročilé lyžaře, ale i začátečníky či rodiny s dětmi. Areál je rozdělen na severní a jižní svahy. Skipasy se prodávají ve třech pokladnách, které jsou součástí společného odbavovacího systému. Jedná se o moderní, dynamicky se rozvíjející lyžařské středisko.

 

Součástí skiareálu je také stylová restaurace a bar s panoramatickým výhledem na svah. Pro příznivce snowboardů je připraven nový snowpark s překážkami a pro naše nejmenší dětský park a lyžařská škola. Novinkou je také umělé zasněžování, které v posledních letech velmi zkvalitnilo nabízené služby.

 

SLEVY NA SKIPASY PRO UBYTOVANÉ HOSTY HOTELU ČERVENOHORSKÉ SEDLO

Vyberte si Váš termín pobytu a zjistěte, jakou slevu získáte.

Termín pobytuVýše slevy na skipas*
1.1. 2021 - 27.1. 2021 10 % sleva na skipas*
28.1. 2021 - 13.3. 2021 10 % sleva na skipas*
14.3. 2021 - 31.3. 2021 10 % sleva na skipas*

*Sleva lze uplatnit na jednodenní nebo vícedenní skipasy, nelze uplatnit na rodinné, hodinové a bodové jízdné.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY AREÁLU ČERVENOHORSKÉ SEDLO