MENU

Bezpečný hotel Jeseníky

Hotel Červenohorské sedlo

PEČUJEME O VAŠE ZDRAVÍ

NÁŠ HOTEL JE BEZPEČNÝ

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ COVID-19

Vážení hosté, rádi bychom vás ubezpečili, že v hotelu Červenohorské sedlo je naší prioritou vaše bezpečnost a plníme všechna hygienická opatření proti šíření viru COVID-19.

  • Veškeré pokoje i společné prostory hotelu čistíme speciálními dezinfekčními prostředky. Dbáme na perfektní úklid.
  • Dezinfekční prostředky jsou k dispozici ve všech společných prostorách hotelu – v recepci, restauraci, veřejných prostorách a toaletách.
  • Všichni zaměstnanci jsou ve výborném zdravotním stavu, jsou vyškoleni a postupují dle interních předpisů. Pečlivě se staráme o dodržování přísných hygienických a bezpečnostních zásad.
  • V našem hotelu nebylo zjištěno žádné podezření viru COVID-19, a to ani u zaměstnanců, ani u klientů.
  • V případě vašeho zájmu vám pomůžeme se zajištěním testu na COVID-19.

BEZKONTAKTNÍ UBYTOVÁNÍ

Pro váš bezstarostný pobyt poskytujeme také bezkontaktní služby, abyste mohli omezit kontakt s naším personálem na minimum, pokud si to budete přát.

  • On-line přihlášení do hotelu / check in – náš moderní systém umožňuje přihlášení do hotelu bez osobního kontaktu s recepčním, své osobní údaje zadáte do aplikace Alfred z pohodlí domova nebo na svém chytrém telefonu při příjezdu a můžete se jít rovnou ubytovat. Pomocí aplikace lze rovněž objednat doplňkové služby. 
  • On-line úhrada pobytu – přes online platební bránu v aplikaci Alfred můžete uhradit pobyt bez osobního kontaktu s recepčním.
  • Room service – zajišťujeme službu donášky do pokoje, vztahuje se na restaurační služby (kromě snídaně) a nákup osobních potřeb.

ZMĚNA TERMÍNU POBYTU

V případě nemožnosti využít rezervované ubytování v našem hotelu, budeme rádi, pokud využijete možnosti přesunu termínu pobytu. Neváhejte prosím kontaktovat dle nutnosti naši recepci, která vám poskytne veškeré informace a nabídne nový termín pro váš pobyt, abyste si mohli užít služby hotelu Červenohorské sedlo bez obav a naplno.

Speciální nabídka