MENU

Kosmetika Červenohorské sedlo

Nechte hýčkat svoji pleť

FRANCOUZSKÁ KOSMETIKA S BLAHODÁRNÝMI ÚČINKY MOŘE

WELLNESS V JESENÍKÁCH

KOSMETICKÉ SLUŽBY

Každá žena se ráda nechá hýčkat. A co teprve, když od naší paní kosmetičky odejde svěží a pleť jí září díky francouzské kosmetice s mořkou solí Thalgo, která je přátelská k životnímu prostředí i vaší pleti. Na výběr máte ze 3 základních kosmetických ošetření pleti a dalších doplňkových procedur.

Hydratační ošetření

Obnovuje přirozenou hydrataci pokožky, pomáhá proti suché pleti i jejímu pnutí. Zahrnuje odličovací rituál včetně peelingu mořskými krystaly, relaxační masáž, aplikaci hydratační krémové masky a závěrem aplikaci hydratačního i očního krému.

Čistící ošetření

Ošetření vhodné pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť. Obnovuje její rovnováhu, pomáhá při zanícení, očišťuje póry. Zahrnuje odličovací rituál včetně peelingu mořskými krystaly, relaxační masáž, aplikaci hluboce čistící masky s jílem a aplikaci pleťového i očního krému.

Vyživující ošetření

Toto ošetření je vhodné pro suchou a citlivou pleť, která trpí nedostatkem esenciálních mastných kyselin a je oslabena. Dochází k intenzivnímu vyživení a hydrataci pleti. Speciální Cold Cream Marine z mořských řas je kompletní péčí přinášející regeneraci a zklidnění pleti.

 

CENÍK

Kosmetické ošetření si můžete objednat online současně s objednávkou vašeho ubytování na Červenohorském sedle nebo zaslat objednávku skrze objednávkový formulář níže. Provozní doba je od 10:00 do 20:00 a prosíme všechny hosty, aby předem nahlásili naší recepci čas, ve kterém by chtěli proceduru využít. Recepce vás bude zpětně kontaktovat s potvrzením termínu nebo vám nabídne další dostupné termíny.

Prosíme o objednání kosmetických služeb nejméně 3 dny před požadovaným termínem.

Základní kosmetická ošetření 45 minut
Hydratační ošetření 1 390 Kč 
Čistící ošetření 1 390 Kč 
Vyživující ošetření 1 390 Kč
Další kosmetická ošetření (* objednání pouze se základním kosmetickým ošetřením)
Galvanická žehlička - ampule na pigmentové skvrny* 420 Kč
Galvanická žehlička - ampule s aloe vera a kyselinou hyaluronovou* 440 Kč
Barvení obočí* 100 Kč
Barvení řas* 170 Kč
Úprava obočí* 120 Kč
Kosmetická masáž (30 min)* 420 Kč
Slimming pearls - zeštíhlující procedura Thalion (40 min.) 790 Kč
Speciální wellness balíček "Dámské hýčkání" 1690 Kč
Základní kosmetické ošetření (dle výběru)  
Relaxační masáž  

 

Objednávkový formulář pro kosmetická ošetření