MENU

Balíčky se Skiareálem Červenohorské sedlo

Služby nejen na svahu

VYZKOUŠEJTE SI NEOTŘELÉ SLUŽBY SKIAREÁLU ČHS

Už jste slyšeli o splitboardu a ještě jste ho neměli příležitost vyzkoušet? Chcete si vyrazit na skialpový výlet se zkušeným průvodcem? Nebo vás láká zdokonalování vašich dovedností na lyžích či snowboardu? Ať odpovíte ano na jakoukoli otázku, ve Skiareálu Červenohorské sedlo jsme na vás připraveni s nabídkou speciálních kurzů.

Ski School

Vybraný kurz si můžete objednat rovnou při rezervaci ubytování v online formuláři. Nebo neváhejte využít poptávkový formulář na konci stránky. Na všechny kurzy vystavujeme dárkové poukazy.

Rezervace kurzů je nutná alespoň týden předem.

KURZ PRO VEŘEJNOST

ZÁVODNÍ LYŽOVÁNÍ

Jedinečná příležitost vyzkoušet si závodní jízdu v brankách pod vedením zkušeného závodního lyžaře na vás čeká na Červenohorském sedle. Náplní kurzu je krátká přednáška o vybavení, praktická část na svahu, video rozbor a nechybí fotografie na památku. Kurz je určený jak pro sportovní lyžaře, tak pro průměrné nadšence, kteří chtějí vyzkoušet něco nového a posunout své dovednosti dál.

Cena: 2 990 Kč / osoba / den

Cena je uvedena bez skipasu.
Výuka probíhá ve dvou blocích: 8:00 - 10:30 a 12:00 - 14:00 hod.

 

 

JÍZDA VOLNÝM TERÉNEM

SKIALPOVÝ PÁTEK S PRŮVODCEM

Každý pátek pro vás organizujeme skialpový výlet se zkušeným průvodcem s možností vyzkoušení jízdy ve volném terénu. Začínáme v 9:30 hod. krátkým seznámením s výstrojí a její manipulací. V 10:00 hod. vyrážíme na trasu Červenohorské sedlo - Švýcárna (oběd), návrat na Červenohorské sedlo je volným terénem přes Kouty nad Desnou. Trasa se přizpůsobuje sněhovým podmínkám. V Koutech nad Desnou nasedneme na autobus, který nás doveze na Červenohorské sedlo. Předpokládané ukončení je v 16:00 hod.

Cena: 2 500 Kč / osoba / den (minimální počet osob jsou 3, menší počet po domluvě)

V ceně je zapůjčení skialpového vybavení a průvodce.

 

 

LYŽOVÁNÍ NEBO SNOWBOARDING VE SNOWPARKU

VÝUKA FREESTYLU

Chcete si vyzkoušet skoky a jibbování v našem snowparku? Rádi vás přivítáme a provedeme krůček po krůčku pod vedením zkušeného instruktora. Po dni ve snowparku odjedete základní skoky, přejedete menší překážky, a to vše budete mít zdokumentováno na videu a fotografiích.

Cena: 2 800 Kč / osoba / den

Cena je uvedena bez skipasu.
Výuka probíhá ve dvou blocích: 10:00 - 12:00 a 14:00 - 16:00 hod.

 

 

VYZKOUŠEJTE I MÉNĚ TRADIČNÍ SPORTY

KURZY SPLITBOARDU

Splitboarding se v poslední době těší velké oblibě, a tak jsme si pro vás nachystali kurz o tom, co tento sport vlastně obnáší, jak vznikl, co všechno je potřeba pořídit, když se rozhodnete vyrazit do terénu! Dalším krokem je samotná tůra, kde si tento speciální snowboard, který lze pro stoupání do kopce rozdělit na dvě lyže, podobné skialpinistickým, můžete vyzkoušet. Před jízdou ze svahu už jen lyže sepnete dohromady, natočíte vázání do polohy pro jízdu a jedete. 

Cena: 2 990 Kč / osoba / den

V ceně je zahrnuto půjčovné splitového setu a průvodce. Kurz je nutné objednat minimálně 10 dní předem.

 

Rezervujte si balíček skiareálu ČHS