MENU

Novinky

Jste flexibilní a toužíte vyrazit za novými zážitky klidně hned po rozvolnění opatření? Pak se podívejte na náš speciální otevírací balíček, se kterým bude návrat k cestování jedna radost. Pobytový balíček můžete zakoupit do 30.4.2021 za super akční cenu se slevou 30 % a přijet na pobyt kdykoliv v prvních 14 dnech po otevření hotelu

Naplánujte si letní dovolenou v Česku, u nás na Červenohorském sedle budete mít bezpečné a komfortní zázemí pro všechny výlety, výšlapy i pro pořádný odpočinek.

Vážení hosté a přátelé hotelu Červenohorské sedlo, 

děkujeme Vám za Vaši přízeň našemu hotelu. Uchovávali jsme krásnou vánoční výzdobu co nejdéle to šlo, abychom mohli první hosty po znovuotevření přivítat ve slavnostním duchu. Bohužel nám to nebylo umožněno a stromeček už musíme odstrojit. Přesto se těšíme na brzké otevření.

Pevně věříme, že Vás stávající opatření neodradí od cestovatelských plánů v roce 2021. 

Vyberte si z široké nabídky pobytových balíčků na jaro až podzim 2021. Připravili jsme si pro vás tématické a wellness pobyty pro zamilované páry, seniory, přátele nebo sportovce, kteří se chtějí vydat prozkoumat okolní krásy jesenické přírody. 

Z důvodu nařízení vlády je hotel od 18.12.2020 do odvolání uzavřen. 

Vážení hosté, pro vaše bezpečí jsme přijali nezbytná hygienická opatření, kterými se hotel Červneohorské sedlo i jeho zaměstantci řídí. Chceme si udržet vaši důvěru v bezpečný hotel a poskytovat vám ty nejlepší služby, které jsou v našich silách. 

Připojili jsme se k boji o Hotel roku 2021 v soutěži Czech Hotel Awards. Budeme rádi, když nás podpoříte a dáte nám svůj hlas. 

Vážení hosté, 

velice se omlouváme, z technických důvodů je však pizzerie uzavřena až do odvolání. Děkujeme za pochopení. 

Vychutnejte si kávu nebo osvěžující nápoj v nové relaxační části terasy s jedinečným výhledem do jesenické přírody. 

Vyzkoušejte náš zbrusu nový relaxační pobyt "Dokonalý relax" a zaručeně si u nás pořádně odpočinete! Ke každé masáži získáte navíc 15 minut ve vířivce ZDARMA, před masáží si ve vířivce uvolníte napětí z těla a pozitivní účinky masáže se tím znásobí.

Pro léto 2020 jsme si připravili na Červenohorském sedle jednu novinku, která potěší především naše malé návštěvníky. Venkovní hřiště se rozrostlo o novou lezeckou stěnu. Přijeďte si užít pobyt plný zábavy do Jeseníků. U nás se nenudí žádný člen rodiny!

Pro zachování bezpečnosti všech našich hostů a s ohledem na opatření vlády ČR a stanovená pravidla pro obnovené provozy restaurací a hotelů budou až do odvolání probíhat veškterá stravování v Hotelu Červenohorské sedlo servírovanou formou. 

Naplánujte si dovolenou již dnes, z pohodlí domova a podpořte hotel Červenohorské sedlo. Ať už dovolenou u nás sami využijete nebo darujete svým blízkým, určitě Vás nabídka, kterou máme připravenou potěší.

Vyberte si poukaz na Vámi zvolenou hodnotu s otevřeným termínem. Nemusíte nám nahlásit ihned po objednání kdy chcete pobyt čerpat. Máte dost času na přemýšlení. 

#pomozmeceskemuturismu #rezervacebezrizika

I když je venku mlha, naši nejmenší hosté se u nás nemusí nudit. Dětský koutek je k dispozici pro děti do 12 let, mládež ale i dospělý mohou využít hernu nebo posilovnu, kde jsou posilovací stroje i ping pong.

Krásné letní počasí je jako stvořené pro posezení venku na čerstvém vzduchu. Od léta 2019 si na Červenohorském sedle můžete vychutnat osvěžující nápoj na nově otevřené terase u hlavního vstupu do hotelu Červenohorské sedlo, kde se vám otevře i nádherný výhled na okolní jesenické kopce. 

Přímo na recepci hotelu Červenohorské sedlo si můžete zapůjčit Nordic Walking hole a vyrazit do okolních kopců s oporou. Cena půjčovného je symbolických 50 Kč na den, tak neváhejte prozkoumat krásy jesenické přírody. 

Uspořádejte na Červenohorském sedle svou firemní akci, teambuilding nebo menší konferenci. Vybrat si můžete ze 4 různých prostorů s variabilním uspořádáním a kapacitou 40 až 180 osob. Samozřejmostí jsou doprovodné služby jako coffee breaky, raut nebo vstup do wellness pro účastníky. 

Vyzkoušejte aktivity v Areálu Kareš a využijte slevu 20 % pro ubytované hosty hotelu Červenohorské sedlo. Bajkery jistě nadchne bikepark, který nabízí 4 neobyčejné a zábavné trasy. Pro děti i dospělé stojí za vyzkoušení také horské minikáry na dráze o délce 500 m. Dále jsou v areálu bungee trampolíny nebo sportovní hřiště. 

Vyrazte s celou svou rodinou na Červenohorské sedlo a úspěšnou dovolenou máte zaručenu! Vybrat si můžete z rodinných pokojů kategorie Standard nebo Superior s kapacitou 4 nebo 5 lůžek. Děti do 12 let mohou využít slevu 20 % na ubytování. 

Využijte půjčovny elektrokol přímo v hotelu Červenohorské sedlo a vydejte se na pohodový cyklovýlet krásnou a rozmanitou přírodou Jeseníků. Okolní kopce na elektrickém kole nebudou problém! 

Dopřejte si zasloužený odpočinek a přijeďte na wellness pobyt s masáží, pobytem ve wellness centru i s neomezeným vstupem do bazénu.  

I když zima skončí, v Jeseníkách je vždy o zábavu postaráno. Přijeďte prozkoumat krásy jesenické přírody, navštívit lázně v okolí nebo vyrazit na cyklo toulky náročnějším terénem. 

V Hotelu Červenohorské sedlo jsme na aprílové počasí připraveni, nabízíme celou škálu alternativních aktivit a doplňkových služeb pro případ, kdyby venku pršelo nebo byl silný vítr. 

Objevte blahodárné účinky saunování pro váš organismus a pořádně prohřejte celé své tělo. V hotelu Červenohorské sedlo na vás čeká saunový svět, kde se můžete dát do boje s viry, únavou a stresem.  

Pokud zrovna nejsou ideální sněhové podmínky, doporučujeme vyrazit na výlet do zábavního centra Bělá v pohybu, kde se zabaví nejen malé děti, ale i dospělí. 

Potěšte své blízké dárkovým poukazem na pobyt v hotelu Červenohorské sedlo. Vyberte si z nabídky pobytových balíčků nebo si sestavte pobyt ze služeb dle vlastní představy. 

Využijte nabídky zvýhodněného wellness balíčku pro veřejnost a přijeďte si odpočinout do oázy klidu a pohody Hotelu Červenohorské sedlo. Užijte si saunový svět a whirlpool jako naši hoteloví hosté.

Dnes jsme obdrželi krásnou recenzi od SLEZSKÉHO KLUBU STOMIKŮ Z OSTRAVY a musíme se pochlubit.

Nově jsme si pro naše nejmenší hosty přichystali dětské hřiště. Děti se mohou těšit na skluzavku, houpačky nebo trampolínu, nudit se tak rozhodně nebudou a zároveň si užijí čerstvý vzduch Jeseníků!

Víte, že pokud si přes naše webové stránky, e-mail či telefon vytvoříte rezervaci, můžete online vyplnit svoje údaje a ušetřit tak čas při příchodu na hotel. Rezervaci můžete spravovat v sekci rezervace nebo vyčkat na e-mail, který Vám dorazí 2 dny před Vašim začátkem ubytování. V e-mailu se nachází formulář, který vyplníte z pohodlí domova. Vyplnit můžete své údaje a údaje všech hostů.

Jeseníky nabízí nespočet cyklistických stezek a možností na výlety na kole, zároveň však kopcovitým terénem umí potrápit mnohdy i zkušené a trénované cyklisty. Máme pro Vás tip, jak na jesenické kopce vyzrát ;)

Půjčte si elektrokolo a prozkoumejte okolí Červenohorského sedla s malou výpomocí :) Pro naše ubytované hosty máme navíc 5% slevu z ceny půjčovného a ani nemusíte platit zálohu! Využijte půjčovny elektrokol přímo v hotelu Červenohorské sedlo.

Dá to sice námahu, ale ten výhled stojí za to. Nyní máme na Červenohorském sedle nejlepší dobu na výšlap do okolních kopců. Všechny vrcholy už se totiž krásně zelenají a je tak úžasný výhled do okolní krajiny. 

Dopřejte si zasloužený odpočinek ve wellness centru hotelu Červenohorské sedlo. Najdete zde saunový svět s finskou, bylinkovou a parní saunou, whirlpool a relaxační zónu.

Na webových stránkách Hotelu Červenohorské sedlo naleznete nejen všechny potřebné informace, ale i snadnou online rezervaci ubytování, navíc se slevou 5 %. 

Speciální nabídka